اکسسوری های لازم برای تابستان

اکسسوری های لازم برای تابستان

اکسسوری های لازم برای تابستان

از نکات پر اهمیت در فصل تابستان، فراهم آوردن راحتی و خنکی برای خودمان است. شاید با این اوصاف خوش تیپ ماندن کار دشواری باشد، اما واقعیت این است که شما می توانید در عین خنک و راحت بودن، جذابیت ظاهری خود را نیز حفظ کنید.
برخی از لباس ها و اکسسوری ها هستند که نه تنها برای فصل تابستان طراحی شده اند، بلکه بسیار کاربردی بوده و مهمتر از همه هیچگاه از مد نمی افتند، بنابراین شما باید آنها را در کمد لباس های خود جای دهید. برای دانستن اینکه کدام  لباس ها باید در فصل تابستان در کمد خانم ها باشند، با این تکست خبری از وبسایت آماتامد همراه باشید. 

 تی شرت سفید
شاید یک تی شرت سفید، بهترین لباس شما نباشد، اما مطمئنا یکی از پرکاربردترین ها خواهد بود. شما می توانید به همراه تی شرت سفید، هر مدل و رنگ لباسی را که دوست دارید، از شلوار جین گرفته تا دامن کوتاه و بلند طرحدار یا ساده و خال خالی... به راحتی ست کنید، البته برای استفاده در میهمانی ها و دورهمی ها!

 کفش پاشنه بلند تابستانی

هیچکس پاهای عرق کرده را دوست ندارد، از این رو بهتر است که بجز صندل، یک جفت کفش پاشنه بلند تابستانه نیز در کلکسیون کفش هایتان داشته باشید. این مدل کفش ها نه تنها پاهای شما را خنک نگه می دارند، بلکه شما را قد بلندتر نشان خواهد داد.

 پیراهن سفید
همانطور که برای تیپ اسپورت تان به یک تی شرت سفید نیاز دارید، باید یک پیراهن سفید هم برای موقعیت های رسمی خود داشته باشید. رنگ سفید پیراهن تان، به دلیل خنثی بودن، با هر رنگ لباسی به زیبایی ست می شود.

 کیف دستی بزرگ
تابستان فصلی ست که شما بیش از همیشه به خارج از منزل می روید، از این رو به کیفی راحت و جادار نیاز دارید تا وسایلتان را داخل آن قرار دهید و با خیال راحت، بچرخید. وسایلی چون کیف، بطری آب معدنی، عینک، کرم ضد آفتاب، گوشی و... که باید در چنین فصلی دم دستان باشد را به راحتی در این کیفها جای دهید و از گردش تان لذت ببرید.

 شلوار جین گشاد
شاید پوشیدن شلوار جین در فصلی چون تابستان برای شما طاقت فرسا باشد اما آیا تا به حال به شلوار جین های گشاد فکر کرده اید؟ این مدل جین ها نه تنها راحت و خنک اند، بلکه بسیار هم شیک و روی مد می باشند. فقط هنگام خرید آن حواس تان باشد که رنگ های روشن را انتخاب کنید.

 دامن روی زانو
یکی دیگر از لباس هایی که حتما باید در طول تابستان در کمد لباس های خود داشته باشید، دامن روی زانو است. شما می توانید در طول روز برای موقعیت های دوستانه و غیررسمی این دامن را به همراه کفش یا صندلی تخت، و در میهمانی های شبانه و نیمه رسمی تر، با کفشی پاشنه بلند به تن کنید.

 اسنیکر سفید
همانطور که می دانید کفش های اسنیکر سفید، به دلیل سادگی طرح هایی که دارند، هیچ گاه از مد نمی افتند. شما نیز زمانی که نمی دانید با تیپ اسپرت تان چه کفشی به پا کنید، این مدل اسنیکر بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

 کفش تخت بالت
کفش های تخت یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای فصلی چون تابستان می باشند. مدل های مختلفی از کفش های تخت وجود دارند که مدل بالت یکی از بهترین گزینه هاست. این کفش ها نه تنها راحت اند بلکه به سادگی با شلوار جین، پیراهن یا دامن نیز ست می شوند. خوبی این کفش ها آن است که در طرح ها و رنگ های مختلفی روانه بازار شده اند و شما می توانید با توجه به سلیقه تان یکی را انتخاب کنید. البته پیشنهاد ما رنگ مشکی ست که با هر رنگ لباسی به راحتی ست می شود.

 شلوار سفید
همانطور که شلوار جین عضو جدانشدنی کمد لباس هایتان است، شلوار سفید هم باید در تابستان به کمد لباس تان اضافه کنید. به جای پوشیدن شلوارهای مشکی که همیشه به تن دارید، این بار به سراغ رنگ روشنی چون سفید بروید. 

 عینک آفتابی 
برای کامل کردن تیپ تان، هیچ چیز بهتر از یک عینک آفتابی نیست. از آنجا که این اکسسوری اولین چیزی ست که به چشم می آید، بهتر است عینکی با کیفیت و بادوام بخرید. مدل های مختلفی از عینک آفتابی وجود دارد که شما می توانید با توجه به فرم صورت تان بهترین مدل را انتخاب کنید.


اگر از خواندن این تکست خبری در وبسایت آماتامد لذت برده اید، لطفاً با ذکر منبع در بازنشر آن بکوشید. 
دوشنبه 31 تیر 1398
مرجع: https://www.sarpoosh.com