بررسی برنامه روزانه تناسب اندام برخی از سلبریتی های هالیوود

بررسی برنامه روزانه تناسب اندام برخی از سلبریتی های هالیوود

بررسی برنامه روزانه تناسب اندام برخی از سلبریتی های هالیوود

در طی سال‌های گذشته، مجله ووگ بریتانیا، مطالب بسیاری در مورد رازهای زیبایی، تناسب اندام و سلامت بازیگران، مدل‌ها، موزیسین‌ها و دیگر چهره‌های مشهور، به همراه توصیه‌هایی برای پیمودن این مسیر، منتشر کرده است. در اینجا رازهایی در مورد چگونگی حفظ تناسب اندام آن‌ها، از دویدن‌های کارلی کلاس گرفته تا علاقه‌ی کیت هادسون به رقص‌های هوازی، را خواهیم آورد.

کیت هادسون


من عاشق پیلاتس هستم، این ورزش بسیار وسیع است، می‌توانید کارهای بسیار زیادی در آن انجام دهید. عاشق نیرو و کششی هستم که به بدن می‌دهد. من در این ورزش هرکاری می‌توانم انجام دهم، همه چیز را امتحان می‌کنم، اما همیشه نهایتا به رقص‌ هوازی موردعلاقه‌ام برمی‌گردم.
کارهایی که در این ورزش می‌توان انجام داد، بسیار جذاب‌تر از وزنه زدن هستند. اگرچه هر چند وقت یکبار وزنه زدن هم چندان بد نیست. من گاهی به مسابقات دوره‌ای که در لس‌آنجلس برگزار می‌شود، می‌روم و به دلیل اینکه مسیر دویدن کوتاه و سخت است و مسابقات مهیج هستند، دوستش دارم. بعد از انجام این ورزش‌ها بهترین حس را خواهید داشت.


کامیلا کابیو

من اصلا در حفظ تناسب اندام خوب نیستم، اما همیشه در حال دویدن و حرکت هستم. برنامه‌ای که هر شب اجرا می‌کنم فوق‌العاده پرتحرک است و من در آن، مدام در حال رقصیدن و پریدن هستم!


کیت وینسلت


من بدنسازی می‌کنم اما نه از روی علاقه! همچنین یوگای قدرتی و ورزش با میله انجام می‌دهم و عاشق هر دو هستم. از آنجایی که یک سگ دوست‌داشتنی دارم که نیاز به پیاد‌روی دارد،بسیار راه می‌روم.

شنبه 12 آبان 1397
مرجع: bartarinha