سلنا گومز هم برند آرایشی خود را ثبت کرد

سلنا گومز هم برند آرایشی خود را ثبت کرد
gomez-5
gomez-3
gomez-2
gomez-1
سلنا گومز هم برند آرایشی خود را ثبت کرد
gomez-5
gomez-3
gomez-2
gomez-1

سلنا گومز هم برند آرایشی خود را ثبت کرد

یکی دیگر از افراد مشهور و سرشناس، برند محصولات زیبایی خود را راه اندازی کرده است. پس از  هیلی بیبر، آریانا گرنده و کندال جنر، اکنون سلنا گومز وارد این عرصه شده و در حال حاضر او آخرین ستاره ای است که پا به این عرصه گذاشته است و بر خط تولید خود کار می کند. در این تکست کوتاه خبری از وبسایت آماتامد به ثبت برند محصولات زیبایی سلنا گومز می پردازیم.

سلنا گومز در تاریخ ۱۱ ژوئیه برای تعدادی از محصولات زیبایی از جمله عطر، لوازم آرایش، لوازم بهداشتی، مرطوب کننده ها ، محصولات مراقبت از مو، صابون ها، روغن های مناسب پوست و ... برند تجاری خود را در ایالات متحده ثبت کرد. وبسایت معتبر  WWD گزارش می دهد که ثبت برند تجاری محصولات زیبایی سلنا گومز توسط شرکت تولیدی جولای مون صورت گرفته است.

این خواننده سرشناس  با صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی چندان هم غریبه نیست. در سال ۲۰۱۱ عطری به نام او ثبت شد که باعث شد بسیار پرفروش باشد زیرا هوادان او از او و عطری که به نام او بود بسیار حمایت کردند. شاید همین موضوع باعث شد او به حضور در صنعت زیبایی و محصولات آرایشی و بهداشتی تمایل نشان دهد. 

با این که سلنا گومز پس از آخرین فعالیتش در حوضه عطر در سال 2011 دیگر در زمینه بهداشت و آرایش فعالیت نداشت، اما با برند های بسیاری را در این حیطه همکاری کرده است. او در کمپین برند هایی مانند پوما، لویی ویتون و کوچ شرکت و با آنها همراهی کرده است. 


اگر از خواندن این تکست خبری در وبسایت آماتامد لذت برده اید، لطفاً در بازنشر آن با ذکر منبع بکوشید. 
چهارشنبه 20 شهریور 1398
مرجع: https://dressego.com