عطرهای مناسب برای فصل تابستان را بشناسید

عطرهای مناسب برای فصل تابستان را بشناسید
perfume-5
perfume-4
perfume-3
perfume-2
عطرهای مناسب برای فصل تابستان را بشناسید
perfume-5
perfume-4
perfume-3
perfume-2

عطرهای مناسب برای فصل تابستان را بشناسید

گرمای تابستان را می توان با لذت بیشتری سپری کرد، اگر از نکاتی که به انتقال احساس خنکی کمک می کند، آگاه باشیم. بو و رایحه می تواند احساسی از گرما و یا سرما را منتقل کند. عطرهایی مناسب تابستان هستند که احساس خنکی را منتقل کنند یعنی عطرهایی سرد، خنک و ملایم که معمولا  رایحه ای از مرکبات، گل، چوب و یا میوه های فصل، همراه خود دارند. در مقابل عطرهای شیرین و گرم برای تابستان مناسب نیستند و برای فصول سرد کاربرد بیشتری دارند. 
رنگ شیشه عطر، بی ارتباط با نوع رایحه آن نیست. در بیشتر موارد، عطرهایی با رنگ شیشه روشن، رایحه ای لطیف و ملایم دارند. این امر می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب عطر مناسب فصل گرم باشد. 
در این تکست کوتاه خبری در وبسایت آماتامد می خواهیم به معرفی تعدادی از عطرهایی که مناسب فصل تابستان هستند بپردازیم.

  عطر light blue از برند  D & G
یکی از عطرهایی که محبوبیت زیادی در میان زنان خصوصاً در فصل تابستان دارد، این عطر می باشد. نت آغازین این عطر، سیب سبز، سدر و لیمو است نت میانی به سمت گل های رز و یاس می رود و نت پایانی عنبر و سدر می باشد.

 عطر Happy Heart  از برند  Clinique
از دیگر عطرهای معروف مناسب تابستان می توان به happy heart اشاره کرد. این عطر به دلیل استفاده زیاد از گل ها، احساس طراوت و نشاط را به ارمغان می آورد. نت آغازین ترکیبی از پرتقال و خیار و برگ انگور است و نت میانی ترکیبی از هویج و سنبل است و نت پایانی با رایحه ای از چوب همراه است.

 عطر Dior Addict  از برند  Dior
از عطرهای بسیار خوش بو، ملایم و سبک می توان به این عطر اشاره کرد. نوع رایحه به گونه ای است که تلفیقی از احساس آرامش و لطافت را برایتان به ارمغان می آورد. نت آغازین این عطر ترنج، پرتقال و وانیل است، نت میانی ترکیبی از گل های مریم، یاسمن و زنبق می باشد و در نهایت نت پایانی ترکیبی از رایحه چوب هاست.

 عطر LEAU 2 از برند  Kenzo
این عطر بسیار خنک بوده و در عین حال، به دلیل ترکیباتش رایحه ای شیرین دارد. نت آغازین این عطر ترکیبی از هلو و لیمو میاشد، نت میانی به سمت گل های رز، لوتوس و فریزیا می رود و نت پایانی با عطر چوب سدر همراه است.

در انتهای این مطلب، اشاره به این نکته لازم است که عطرهای خنک تابستانی، معمولا ماندگاری کمتری نسبت به عطرهای گرم و شیرین دارند.


اگر از خواندن این تکست خبری در وبسایت آماتامد لذت برده اید، لطفاً در بازنشر آن با ذکر منبع بکوشید. 
یکشنبه 2 تیر 1398
مرجع: https://dressego.com/blog