قدرتمندترین چهره های دنیای مد و فشن

قدرتمندترین چهره های دنیای مد و فشن
lyst-2
lyst-1
قدرتمندترین چهره های دنیای مد و فشن
lyst-2
lyst-1

قدرتمندترین چهره های دنیای مد و فشن

ریانا و بیانسه که از چهره های برتر در عرصه موسیقی جهان  و جزء بهترین آرتیست های نسل جدید هستند در سال ۲۰۱۹ به عنوان قدرتمندترین چهره های دنیای مد و فشن معرفی شدند. در این تکست خبری در وبسایت آماتامد به شرح این خبر می پردازیم. 

 ریانا و بیانسه
اگرچه چهره های شاهانه و رویال انگلیسی غالبا تاثیرگذارترین افراد در عرصه مد و فشن بوده اند اما باید گفت که در کمال تعجب، صنعت مد، این بار دو سلبریتی برجسته دیگر را در راس خود دیده است که آن دو نفرکیت میدلتون و مگان مارکل چهره های درباری انگلیس نیستند. 
طبق آرای بدست آمده از یک موتور جستجوی آنلاین جهانی به نام Lyst، هم ریحانه و هم بیانسه از اوایل سال جاری میلادی از نیروهای محرک ایجاد سبک های ستاره ای بوده اند.  در ماه آپریل سال جاری میلادی،  بیانسه اعلام کرد که او یک همکاری با شرکت آدیداس را آغاز کرده و در اجراهایش از محصولات آنها استفاده می کند و در حال تبلیغ این برند است و در کنار آن برند مختص خودش را هم دوباره راه اندازی کرده است. 
این اعلام رسمی بیانسه باعث شد که جستجو برای برند آدیداس تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کند. و دو هفته بعد از آن ریحانه اعلام کرد که او اولین زن سیاه پوست طراح LVMH است که خانه لاکچری فشن خود را طراحی و افتتاح کرده است که در فضا مجازی توجهات بسیاری به سمت آن منعطف شد و مقالات بسیاری هم در مورد آن نوشته شد.


اگر از خواندن این تکست خبری در وبسایت آماتامد لذت برده اید، لطفاً در بازنشر آن با ذکر منبع بکوشید. 
دوشنبه 11 شهریور 1398
مرجع: http://instabot98.ir