هفت ترِند جذاب مو در تابستان ۲۰۱۹

هفت ترِند جذاب مو در تابستان ۲۰۱۹
hair.trend-5
hair.trend-4
hair.trend-3
hair.trend-2
هفت ترِند جذاب مو در تابستان ۲۰۱۹
hair.trend-5
hair.trend-4
hair.trend-3
hair.trend-2

هفت ترِند جذاب مو در تابستان ۲۰۱۹

برای شناسایی هفت ترِند مو، در تابستان گرم امسال آماده شوید! این ترندها کمکتان می‌کند ظاهری تابستانی و زیبا پیدا کنید و به حال و هوای خودتان تنوع بیشتری بدهید. در این تکست خبری از وبسایت آماتامد با بهترین و متفاوت ترین ترندهای مو در برندهای مطرح دنیا آشنا خواهید شد. ترندهایی که در طول روزهای تابستان میتوانید از آنها الهام بگیرید.  

 موهای چه کسی خیس است؟

نکته مهمی که برای استفاده از این مدل مو باید در نظر داشته باشید، این است که لازم نیست تمام موها را با استفاده از حالت دهنده مو به شکل خیس دربیاورید. زیبایی این مدل در حالت دادن به جلوی موها و معمولی گذاشتن بخش عقب است، طوری که انگار از دریا یا حمام بیرون آمده‌اید و تمام موهایتان به جز بخش جلو که مستقیما روی صورتتان تاثیر دارد، خشک شده است.  

 یکی از دلایلی که این مدل مو امسال در انواع Run Way ها دیده می‌شود احساسی است که برای بیننده ایجاد می‌کند. ترندهای موی تابستان نماینده خنکی و راحتی باشند و کدام مدل مو خنکتر از مدل موی خیس است؟

 بافت متفاوت موها برای تابستان امسال 

بافتن موها در فصل قبل هم ترند شده بود، اما برای نشان دادن بعد رمانتیک شخصیت افراد. این ترند مو در این فصل اما قرار است بعد محکم و قوی شخصیت را رو کند. به همین دلیل هم بافت‌های محکم و بسیار منظم ترند تابستان امسال هستند.  
برندهایی مثل Max Mara، Cushnie و Erdem برای مدل‌هایشان از این سبک آرایش مو استفاده کرده‌اند.  
نکته مهمی که موقع استفاده از  بافت باید به آن دقت کنید، استفاده از اسپری براق کننده مو است. زمانی که موی شما براق و تمیز باشد و محکم بافته شود، ظاهری شیک و بدون نقص را ارائه خواهد داد.  

جالب است بدانید سه برندی که در بالا ذکر شد، برای بافت مو کاری به جلوی موها نداشته‌اند. جلوی موها بیشتر به حالت ساده قرار دارد و تنها پشت موها بافته شده اند.  

 مدل خاص چتری با اکسسوری متفاوت 

اگر فرم صورتتان برای داشتن چتری خیلی مناسب است و دوست دارید در ظاهر تابستانه‌تان تغییر و تحول ایجاد کنید؛ از این ترند مو ۲۰۱۹ استفاده کنید.  
برندهایی مثل پرادا Prada و میو میو Miu Miu استفاده از چتری خیلی کوتاه را دوباره رواج داده اند. اکسسوری لازم برای این مدل مو استفاده از هد بند و تل‌های پهن و لوکس است.  
به خاطر داشته باشید چتری کوتاه نباید کاملا صاف باشد و بهتر است حالت کوتاه و بلند داشته باشد.  

 موهایی کاملا منظم و بی نقص 

موی پولیش شده یا Polished Hair به مدل مویی گفته می‌شود که کاملا منظم و مرتب است، تمام موهای ریز با استفاده از اسپری روی سر خوابیده‌اند و موها برق می‌زنند.  
ترند موی پالیش شده اغلب با بستن موها به صورت دم اسبی یا نظم دادن به پشت موها به وسیله شکل‌های دیگر شناخته می‌شود.
استفاده از اتوی مو برای صاف کردن موها در این ترند مو رواج زیادی دارد. به همین دلیل لازم است اگر تصمیم گرفتید این مدل را روی موهایتان اجرا کنید، حتما از اسپری محافظ مو کمک بگیرید تا حرارت بالا به موهایتان آسیبی نرساند.  

 اکسسوری‌های اغراق شده

تابستان امسال فصل اکسسوری‌های کوچک و ظریف نیست؛ بلکه دنیا به سمت استفاده از اکسسوری‌های بزرگ و اغراق شده می‌رود.  
انواع کلیپس‌های بزرگ، پاپیون‌های عجیب، تل و هدبندهای پهن و گل سرهای مستطیلی بزرگ برای آرایش بغل موها در زمره ترند مو ۲۰۱۹ قرار می‌گیرند.  
برندهایی مثل Chanel ،  D&G و Miu Miu  جز برندهایی هستند که به این ترند توجه زیادی نشان داده اند.  
سعی کنید موقع انتخاب اکسسوری‌های بزرگ مو سراغ رنگ‌هایی بروید که به رنگ پوست و موهایتان بیایند و ترجیحا از بین رنگ‌های تابستانه انتخاب شده باشند.   

 جنبش موهای طبیعی خودت!

موهای موج‌دار یکی از ترندهای خوب تابستانی به خصوص برای مسافران نواحی ساحلی است. معمولا برای درست کردن این مدل مو به دستگاه‌های حالت دهنده مو نیاز است. اما ترند مو ۲۰۱۹ در تابستان امسال بر خلاف سال‌های قبل زنان را به داشتن حالت طبیعی موهای خودشان تشویق می‌کند، حتی اگر این حالت شامل موهایی شود که موج‌های نامنظمی دارند.

 رنگ مو ۲۰۱۹ ، دنیای فانتزی رنگ‌ها

اگر به موهایتان شبیه یک پالت رنگ نگاه کنید؛ ترند تابستان هم به خوبی برایتان مشخص می‌شود.  
 متخصصان دنیای مد در برندهای مختلف بازی با رنگ‌های فانتزی را در برنامه‌های امسالشان قرار داده اند. به همین دلیل از رنگ سبز زمردی گرفته تا هایلایت رنگین کمانی جایگاه خاصی در ظاهر مدل‌های برندهای مختلف پیدا کرده است. 
 برای آسیب ندیدن ریشه‌ها می‌توانید این ترند مو ۲۰۱۹ را فقط روی ساقه موها امتحان کنید و از رنگ‌هایی مثل صورتی یا آبی کمک بگیرید که برای این فصل مناسبتر هستند.  


اگر از خواندن این تکست خبری در وبسایت آماتامد لذت برده اید، لطفاً با ذکر منبع در بازنشر آن بکوشید.
دوشنبه 10 تیر 1398
مرجع: mag.sarak-co.com